درباره ما

بازرگانی هیدروکاران

بازرگانی هیدروکاران سال 1381 با هدف ارائه خدمات فنی و فروش شیلنگ، اتصالات هیدرولیک و پنوماتیک در عرصه صنعتی شروع به کار نمود.

این فروشگاه طی سالیان گذشته به واسطه رویکرد متفاوت خود در پروژه های متعدد خرید و تأمین کالا و انجام موفقیت آمیز این پروژه ها در صنایع مختلف، صرفه اقتصادی و رضایتمندی را برای مشتریان به ارمغان آورده است.
توانمندی این شرکت عموما در تأمین انواع شیلنگ های صنعتی، تفلون، فایبرگلس، بخار، نفت و گاز و همچنین اتصالات فشار قوی و معمولی از شرکت های معتبر خارجی و داخلی می باشد. این فروشگاه با اتکا به تجربیات و ارتباطات بین المللی خود، امکان تأمین هر نوع محصول مورد نیاز صنایع هیدرولیکی و پنوماتیکی به صورت خاص و سفارشی را نیز دارا می باشد.

طی سال های گذشته، سعی نموده ایم به عنوان مجری خرید به همراه کادر فنی مجرب، با تأمین برترین محصولات با توجه به نیاز مشتریان و کیفیت بازار از برترین تولیدکنندگان و ارائه خدمات فنی در بالاترین سطح ممکن، در رضایتمندی مشتریان خود سهیم باشیم.
در حال حاضر این فروشگاه آماده است که با تأمین محصولات و تجهیزات مورد نیاز مجموعه های مختلف وابسته به نفت و گاز، پتروشیمی، خودروسازی، کشاورزی، داروسازی و ... و همچنین با ارائه مشاوره فنی تأمین کالا، گامی نو در ارائه خدمات به شرکت های ذیربط برداشته تا نقشی کوچک در راستای آبادانی و سربلندی میهن عزیزمان ایفا نماید.

parallax background
 • محمد اصغری
  تنها چیزی که برای من خیلی جالب بود اخلاق بسیار خوب و تعهدی بود که آقای عزیزی در قبال من داشت. امیدوارم هر روز پیشرفت کنید.
  محمد اصغری
 • اکبر متولی
  من واسه تأمین یه سری جنس برای شرکتمون رفتم مغازشون، کل بازار رو گشتم لنگه هیدروکاران پیدا نکردم.
  اکبر متولی
 • سارا کبریایی
  اصلا فکر نمیکردم با یه تلفن تمام جنس های درخواستی منو تهیه و واسم ارسال کنن. خیلی سریع و دقیق بودند. تشکر
  سارا کبریایی

تیم ما

با اعضای تیم ما بیشتر آشنا شوید.